facebook

AktualnościODBYŁO SIĘ WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO WYBORCZE

W środę dnia 25.10.2017 odbyło się walne zebranie sprawozdawczo wyborcze. Podczas zebrania wybrano nowy zarząd klubu AKS Białogard oraz osoby funkcyjne. Skład nowych władz klubu przedstawia się następująco:

Prezes Klubu
Przemysław Lis

Wiceprezes Sekcji Zapasów
Mariusz Koślak

Wiceprezes Sekcji Podnoszenia Ciężarów
Jarosław Grabowski

Skarbnik
Anna Jurecka

Sekretarz
Radosław Dublinowski

Pozostali Członkowie Zarządu
Bartłomiej Jabłoński
Paweł Jajeczko
Remigiusz Lis
Jarosław Terech
Łukasz Koślak
Zbigniew Baranowski

Zachodniopomorskia Liga Zapaśnicza Dzieci
W klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Polski Seniorów stylu wolnego
AKS Białogard najlepszy :)
ZACHODNIOPOMORSKA LIGA ZAPAŚNICZA DZIECI W ZAPASACH W STYLU WOLNYM - I MECZ 22.04.2017 w Białogardzie

ZOBACZ: REGULAMIN I PROGRAM


Międzynarodowy Memoriał Marcina Jureckiego


ZAPRASZAMY na ostatni mecz Krajowej Ligi Zapaśniczej, który odbędzie się w najbliższą środę!Zarząd AKS Białogard serdecznie dziękuje kibicom i wszystkim osobom, dzięki którym mecz z drużyną AZS AWF Warszawa przebiegł w miłej atmosferze i stał na wysokim poziomie. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i ZAPRASZAMY na mecz ósmego lutego z Unią Racibórz!


AKS Białogard po raz trzeci z rzędu NAJLEPSZYM klubem zapaśniczym
stylu wolnego w Polsce!!!
Nasi kadrowicze z AKS Białogard zapraszają na mecze w rozgrywkach Krajowej Ligi Zapaśniczej. Pierwszy mecz rewanżowy już 25.01. (środa) w Białogardzie (w hali sportowej LO, przy ul. Grunwaldzkiej) z Warszawą. ZAPRASZAMY
Krajowa Liga Zapaśnicza - III KOLEJKA

Już w najbliższą środę 16.11. rozpocznie się trzecia kolejka Krajowej Ligi Zapaśniczej. AKS Białogard przeciw Unii Racibórz! Emocjonująco zapowiada się starcie Zbigniewa Baranowskiego (Olimpijczyka w kat. 86 kg) z Sebastianem Jezierzańskim (aktualnym Mistrzem Polski tej kategorii wagowej). Transmisja całego meczu na żywo w telewizji TVP SPORT oraz internecie www.klz-zapasy.pl Start godz. 18:00! ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA!Realacja Białogardzkiej Telewizji Kablowej z meczu ligowego AKS Białogard - AKS Piotrków Trybunalski


Film promocyjny dla białogardzkich kadrowiczów walczących w Krajowej Lidze Zapaśniczej!

Wczoraj w Polskim Komitecie Olimpijskim w Warszawie odbyło się Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zgromadzenie Delegatów Polskiego Związku Zapaśniczego, na którym między innymi wybrano nowe władze na lata 2016 - 2020. Do władz po raz kolejny wybrany został nasz klubowy Vice Prezes ARTUR ORDAK. Gratulujemy!

Projekt SELFIE Z MISTRZEMPolska Liga Zapaśnicza

W listopadzie ruszają w pełni zawodowe rozgrywki zapaśnicze. W Krajowej Lidze Zapaśniczej wystartuje sześć klubów. Jedną z gwiazd ligi jest Monika Michalik, brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio oraz Damian Janikowski, brązowy medalista z Londynu. W barwach Białogardu zobaczymy medalistów Mistrzostw Polski, Europy oraz Olimpijczyków!

czytaj dalej